23 Ocak 2013 Çarşamba

Ulan Size Helal OlsunBana göre Paşabahçemizin almış olduğu en önemli galibiyetlerden birisini aldık. Paşabahçe 2 Galata 1 ..Takım resmen A takım değil de U16 - U19 arası futbolcular dan kurulu. Bu gençlerin sahaya varını yoğunu koyarak kazandığı bu galibiyet analarının ak sütü gibi helal olsun. Sizleri seviyoruz. Şu çok kritik zamanlarda aldığınız bu galibiyetle bizlere bu takımı sevenlere alabilecek olduğu en güzel hediyeyi verdiniz. Gollerimizi İshak Kuş ve inanın kim olduğunu dahi bilmediğim genç futbolcumuz Kamil kaydetti. Düşünün kadroyu Kamil adlı kardeşimizi tanımıyoruz bile ! Bu çocuklar bu galibiyetle tarih yazmışlardır benim gözümde. Tekrar tekrar helal olsun. Grubumuz da oynanan diğer karşılaşmaların sonuçları şu şekildedir.

Tuna Spor - 4 Reşitpaşa - 2
Zara Ekinli - 0 Çakmak - 0
Alibeyköy - 0 Beşyüzevler - 4
İst Gümüşhane 2 - İst Sinop - 1
Gülsuyu - 2 Başakşehir - 3

Bu sonuçlarla biraz daha rahatlamış olduk. Çakmak düştü, Gülsuyu da büyük ihtimalle düşer diye tahmin ediyorum fakat üçüncü takım kim olacak onu ilerleyen haftalarda göreceğiz. Gençlerin bu azmi ile biz olmayacağız inşallah. Bu çocuklara bu kadroya güveniyoruz..

Takımımız maçta şu kadro ile mücadele etti.
Mesut, Tolunay, Uğur, Kerem, Ercan, Gogo, Berat, Hüseyin, İshak, Selçuk ( Kamil ), Murat ( İbrahim )

8 yorum:

 1. helal be kardeşlerim helal olsun size.. süper kritik bi galibiyetti. refik abi çocukların baklavaları yerkenki resimlerini görmek istiyorum :)

  YanıtlaSil
 2. PAŞABAHCE:2 taraftar:1 :D :D :D :D size ragmen dusmucez :D

  YanıtlaSil
 3. helal olsun hep salladık bir şey oynamıyoruz diye inşallah darısı hafta sonuna...

  YanıtlaSil
 4. Bu ruhla bu mucadeleyle bu gençler bu takımı düşürmez SAVAŞIYORLAR !

  YanıtlaSil
 5. mesut güneş24 Ocak 2013 11:25

  emre abiii baklavalar gelsiinnn:D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Allah izin verirse bu akşamki idman da baklavalar geliyor :) siz galip gelin gerisi kolay :)

   EMRE ÇAT

   Sil
 6. serefsızler takım galıbıyet alınca yazmıyorsunzu bır maglubiyet alıyor hemen türüyorsunuz . Zaten burada yazanlarda belli kişiler eski futbolcu ve hocalar birde babalar . Sallamak içn bekliyorsunuz bakalım lig bitince neye sallayacaksınız.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. merak etme koçum,seneyede sen yazarsın buraya

   Sil